ROCK FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ROCK FORUM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D

3 posters
YazarMesaj
ZynP
Admin
ZynP

Kadın Mesaj Sayısı : 78

Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D Empty
MesajKonu: Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D   Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 3:18 pm

efeemm şimdi ne sölesem ki Cool 17 yaşındayım antalyada oturuyorum.rock müzik severim.özellikle punk rock.(rock müzik sevmesem burda ne işim var dmi)
ama başka türlerde dinlerim.mesela eskileri severim.türk sanat müziğini vs..hobilerim fobilerim fln yoktur.her an herşeyi sevebilirm ve her an herşeyden korkabilirm :pirat:
efendime daha ne söliim tek deişmeyen hobim kitap okumaktır.haa bide müzik dinlemektir(hobilerim varmış demekki)haa bide cirit atmak ve golf oynamak var demiycem tabii :tongue: çatla
yaşamayı severim,okulumu severim,derslerde konuşmayı severim.yazılılardan nefret ederim çatla sonracığıma...Avril'ı çok sveerim ama yeni tarzını hiç sevemedim.hala eski halini arıyorum.
siteyi kurma amacım rock severleri bir arda görmek fln fistan :queen:
espirili,zeki ve gıcık insanları severim(kendim gbi) çatla
hoşgeldiniz dmek ister msniz bna?? :geek: :queen:
https://rockciyim.yetkin-forum.com
--ߣnqü--
Admin
--ߣnqü--

Kadın Mesaj Sayısı : 96

MesajKonu: Geri: Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D   Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 3:23 pm

hoşgeldin ya da biz hoşgeldik siteyi sen kurduğuna göre sen hoşgelemessin :rabbit: :clown:
aaa nese hoşgeldin .. bide Avril*in yeni tarzı konusunda haklısın .. eskisi daha iiydi sevinç

En son --ߣnqü-- tarafından Ptsi Ağus. 11, 2008 4:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ZynP
Admin
ZynP

Kadın Mesaj Sayısı : 78

MesajKonu: Geri: Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D   Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 3:26 pm

--ߣnqü-- demiş ki:
hoşgeldin ya da biz hoşgeldik siteyi sen kurduğuna göre sen hoşgelemessin :rabbit: :clown:
aaa nese hoşgeldin .. bide Avril*in yeni tarzı konusunda haklısın .. eskisi daha iiydi sevinç

bengü bana felsefe yapma :pirat: hoşbuldum sitemi işte:D .ezik mi kaliim yani bnde hoşgelcem tabii : :P
https://rockciyim.yetkin-forum.com
Trane
Yeni Üye
Yeni Üye
Trane

Erkek Mesaj Sayısı : 7

MesajKonu: Geri: Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D   Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D I_icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 4:00 pm

h.g bol rocklı günler çatla
http://www.kingofturkey.com

Avril'cı bir üye:Zynp yani ben :D
1 sayfadaki 1 sayfası