ROCK FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ROCK FORUM

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Benim Aşk Pastam

3 posters
YazarMesaj
ZynP
Admin
ZynP

Kadın Mesaj Sayısı : 78

Benim Aşk Pastam Empty
MesajKonu: Benim Aşk Pastam   Benim Aşk Pastam I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:32 pm

Tür : Romantik
Gösterim Tarihi : 11 Ocak 2008
Yönetmen : Wong Kar-Wai
Senaryo : Wong Kar-Wai , Lawrence Block
Görüntü Yönetmeni : Darius Khondji
Yapım : 2007, Fransa / Hong-Kong

Oyuncular

Benjamin Kanes (Randy) , Norah Jones (Elizabeth) , Jude Law (Jeremy) , David Strathairn (Arnie) , Natalie Portman (Leslie) , Hector A. Leguillow , Rachel Weisz (Sue Lynne) , LaVita Brooks (Cafe’deki Kadın) , Nate Bynum (Harlan) , Chad R. Davis (Elizabeth’in Erkek Arkadaşı)
Kendisi ve hayatı ile ilgili soruları olan genç bir kadının bütün bunlarla yüzleşebilmek, kendisine ve aşka dair bütün sorularını/sorunlarını cevaplayabilmek için çıktığı ruhani yolculuğu bir yol öyküsü olarak anlatıyor My Blueberry Nights.

Yol boyunca karşısına çıkan bütün olağandışı karakterlerin süslediği, aşka ve hayata dair sorularla dolu bir yolculuğu anlatan Wong Kar-Wai, şiirsel anlatımını yine beyazperdeye yansıtıyor

İzlemenizi tavsiye ederim.tanıtım resmine bakmayın.sadece n sonunda bir kez öpüşme var o kdr:)
Benim Aşk Pastam 36437610
https://rockciyim.yetkin-forum.com
--ߣnqü--
Admin
--ߣnqü--

Kadın Mesaj Sayısı : 96

Benim Aşk Pastam Empty
MesajKonu: Geri: Benim Aşk Pastam   Benim Aşk Pastam I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:46 pm

severim romantik filmleri sevinç
izlemeye calıscm .. saol paylaşm için gööz
Trane
Yeni Üye
Yeni Üye
Trane

Erkek Mesaj Sayısı : 7

Benim Aşk Pastam Empty
MesajKonu: Geri: Benim Aşk Pastam   Benim Aşk Pastam I_icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:17 pm

güzel bir filme benziyo çatla
http://www.kingofturkey.com

Benim Aşk Pastam
1 sayfadaki 1 sayfası